Du är här: Hem / Kontakt / Vaktmästare kyrkor och kyrkogårdar





Förman för kyrkor och kyrkogårdar

Åke Rydqvist

0706-71 42 87

ake.rydqvist@svenskakyrkan.se 

  






Rydebäcks kyrka

Lucy Salov

0721-82 54 87

lucy.salov@svenskakyrkan.se








Kvistofta kyrka och kyrkogård

Ingvar Thuresson

0721-82 55 24

ingvar.thuresson@svenskakyrkan.se





Kvistofta kyrka och kyrkogård

Lars Johansson

0721-82 55 27

lars.l.johansson@svenskakyrkan.se



Kvistofta kyrka och kyrkogård

Leif Carlsson

0721-82 55 23

leif.carlsson1@svenskakyrkan.se






Fjärestads kyrka och kyrkogård

Anders Olofsson

0705-83 42 81

anders.olofsson@svenskakyrkan.se






Glumslövs kyrka och kyrkogård

Dan Norberg

 0705-83 43 69

dan.norberg@svenskakyrkan.se








Bårslövs kyrka och kyrkogård

Olle Larsson

0705-83 40 84

olle.larsson@svenskakyrkan.se





Kvistofta kyrka och kyrkogård

Carina Dieden

0705-83 45 17

carina.dieden@svenskakyrkan.se



















Alla rättigheter reserverade Kvistofta Församling
Svenska kyrkan
2017
Besöksadress Kvistofta Församling Frösögatan 1
257 30 Rydebäck
Postadress Kvistofta Församling Box 14 257 21 Rydebäck
Telefon 042-37 33 00 E-postadress kvistofta.forsamling(snabel-a)svenskakyrkan(punkt)se